Al-Götür Paket Pizza ve Kahve Konsepti > Franchising

Franchising

FAST PIZZA EXPRESS BAYİLİK SÜRECİ

Doğru lokasyon seçimi, mimari proje ve dekorasyon, İtalyan stili pizza, paket servis ve al götür konsepti oluşturma ve personel yönetimine kadar aklınıza gelen / gelmeyen her konuda sizin için sizi düşünüyor, önlem alıyor, karar veriyor ve uyguluyoruz. Sizin işiniz ne olursa olsun, FAST PIZZA EXPRESS al götür ve paket servis konsept kurulum işini bize bırakın!

 

Çünkü bizim için öncelikli olan sizin menfaatiniz.


BAŞVURU

FAST PIZZA EXPRESS’li olmanın ilk adımı olan başvuru formu üzerinden bayi adaylarımızın başvuruları alınır.

ÖN GÖRÜŞME

Franchising ekibimiz, bayi adaylarımızla iletişime geçerek ön görüşmeyi gerçekleştirirler ve franchising sistemiz konusunda ön bilgilendirmede bulunurlar. Olumlu değerlendirilen adaylar merkezimize davet edilir ve yüz yüze görüşme sağlanır.

ÖN PROTOKOL

Ön görüşmesi olumlu sonuçlanan adaylarımızla, bayilik sürecini başlatan bir ön protokol imzalanır. Ardından lokasyon kriterlerimize dair bilgiler verilerek bayi adayımız için en uygun mekana birlikte karar verilir.

SÖZLEŞME AŞAMASI

Bayi adayımızdan franchising sözleşmesi için istenen evraklarla beraber bayilik sözleşmemiz hazırlanır ve karşılıklı imzalanır.

MİMARİ PROJE VE UYGULAMA

Konsepte uygun olarak mimari ekibimiz mağazanın projelendirilmesini, 3 boyutlu halini hazırlar, sunar ve inşaat başlar.

EĞİTİMLER

İnşaatın tamamlanmasına yakın, operasyon ekibimiz tüm personelin işe alımını gerçekleştirir. Önce teorik eğitimleri, sonrasında ise pratik eğitimlerini tamamlayarak şube açılışına hazır hale getirir.

Açılış

Operasyon ekibimiz, şubeyi açılışa uygun hale getirecek tüm işlemleri tamamladıktan sonra, açılış organizasyonunu gerçekleştirir.